O nas

Założycielem Biura Doradztwa Chemicznego jest Grzegorz Żmijowski, absolwent Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego, wieloletni pracownik naukowy kontraktowych laboratoriów badawczych w kraju i zagranicą specjalizujący się w ekotoksykologii oraz w badaniach właściwości fizyko-chemicznych. Kolejną sferą specjalizacji jest klasyfikacja substancji i mieszanin niebezpiecznych oraz system jakości Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (ang. Good Laboratory Practice).

MISJA

Naszą misją jest stanowienie aktywnego „łącznika” pomiędzy nastawioą na efektywność sferą przemysłu, a dociekliwą i precyzyjną sferą nauki. Naszymi usługami chcielibyśmy wspomóc przedsiębiorstwa branży chemicznej nie tylko w ich bieżącej działalności, ale również w rozwoju, zwiększaniu innowacyjności i konkurencyjności.

Nasze atrakcyjne ceny oraz szybki czas realizacji zleceń wynikają z połączenia zaangażowania z nowoczesnymi i wydajnymi metodami pracy. Korzystamy z narzędzi, które są wykorzystywane przez największe koncerny chemiczne na świecie – są one do Państwa dyspozycji.

Stawiamy na ciągły rozwój. Będziemy poszerzać naszą wiedzę i zakres usług, aby jeszcze sprawniej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.